ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8210 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Mighty Sound je přesunutý na rok 2021

0 jsk 7.5.2020

Pořadatelé festivalu oznámili, že vzhledem k opatřením kvůli šíření onemocnění covid-19 se v roce 2020 Mighty Sounds neuskuteční. Šestnáctý ročník bude přesunut na červenec 2021. Všechny prodané vstupenky a vouchery do kempů a na parkoviště zůstávají pro rok 2021 v platnosti. Nové datum bude zveřejněno v následujících dnech, v tuto chvíli už je většina kapel z letošního programu potvrzena i pro rok 2021.

Organizátoři apelují na návštěvníky, kteří už si pořídili vstupenku, aby si ji nechali a nepožadovali po pořadatelích vrácení peněz. Podpora fanoušků je v tuto chvíli klíčová, pomůže festivalu překonat tuto kritickou chvíli, ve které již vynaložili nemalé prostředky na zálohy kapelám, na propagaci, nájmy, daňové odvody a řadu dalšího právě z peněz získaných předprodejem.

Ten na 16. ročník pokračuje. Vstupenky zůstávají nadále v prodeji a budou platné i v novém termínu v roce 2021. Festival je možné podpořit také koupí trika ve speciální edici pro rok 2020 na www.mightyshop.cz, případně i nějakou další částkou ZDE.

Také čtěte: Festival Rock for People bude až za rok. Pokud ho podrží fanoušci