ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11785 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Metronome Prague vyrostl

0 jsk 26.6.2023

Během čtyř dní, od středy do soboty, představil hudební festival Metronome Prague více než osmdesát vystoupení, ale i nový Metronome Fair, nehudební program. Šestý ročník skončil nad ránem v neděli. Pořadatelé oznámili termín příštího ročníku. Odehraje se od 20. do 22. června 2024.

Na sedmi scénách se od čtvrtka 22. do soboty 24. června vystřídalo na tři sta účinkujících. Představili se například Jamiroquai, Zaz, Moderat, Editors, M83 a další. „Pokračujeme s akcí v nejednoduché době. Jsme rádi, že jsme mohli muzikou i dalším programem udělat radost tolika divákům. Děkujeme všem partnerům, kteří se do akce různě zapojili. Vše proběhlo podle plánu a je to velká satisfakce pro celý organizační tým.” říká spoluorganizátor Metronome Prague David Gaydečka.

„Velkou pochvalu zaslouží celý tým, který připravoval areál a služby pro diváky, který z počátečních prvních ročníků byl velmi profesionálně připraven. Těšíme se na všechny příští rok. Ve čtvrtek odstartujeme na našem webu předprodej vstupenek na další ročník,” dodal.