ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5638 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Metronome Prague bude až příští rok

0 jsk 9.6.2020

Festival Metronome Prague se přesunuje na příští rok, na termín 17.–19. června 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na termín nový. Jednodenní vstupenky budou platit na ten den, kdy vystoupí hlavní hvězda akce, na kterou si návštěvníci vstupenku koupili.

„Čelíme situaci, kdy si v současné době vzhledem k nejistotě, co bude za tři měsíce, nikdo vstupenky nekoupí, a tak festival nemůžeme realizovat v takové podobě, jako jsme si přáli. Vyzvali jsme k jednání zástupce z ministerstva zdravotnictví. Bohužel stále dostáváme odpověď, že se zatím může potkat jen pět set lidí na jednom místě, i přesto, že jsme byli připraveni přijmout veškerá možná i námi samotnými navrhovaná hygienická opatření, která by riziko šíření potenciální nákazy řešila lépe než jak se postupuje nyní. Bohužel i lety z USA, odkud plánujeme přivézt některé hvězdy, nejsou jisté,“ sdělil producent festivalu David Gaydečka.

„Prosíme za celý tým Metronome – podpořte nás a nechte si vstupenky na příští rok! Mrzí nás, že pro náš stát je kultura na posledním místě, takže si budeme muset pomoct sami navzájem. My to rozhodně nevzdáme a chystáme i tak na zářijový termín překvapení, které bude dárkem od nás pro ty, kteří s námi zůstávají,“ dodává Gaydečka.

Jednání s agenty kapel probíhá pozitivně a už více než polovina potvrdila účast v novém termínu v roce 2021.