ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18315 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Malá inventura představí divadelní projekty

0 jsk 16.2.2023

Blíží se festival Malá inventura, retrospektivní přehlídka nejvýraznějších projektů nového divadla, které vznikly během uplynulého roku, bohatý networkingový program nových formátů, odborné diskuze, ale i akce pro děti.

Jednadvacátý ročník festivalu nabídne mezi 22. únorem a 1. březnem pětatřicet divadelních, tanečních či multimediálních představení a performancí na jednadvaceti scénách Prahy.

Festival Malá inventura je retrospektivou nejvýraznějších premiér uplynulého roku v oblasti nového divadla. Rozvíjí uměleckou diverzitu, napomáhá zviditelňovat společensky i umělecky aktuální problémy a spoluutváří mapu nezávislého divadla v České republice.

V rámci letošního ročníku se představí mnoho umělců, kteří nejsou na nezávislých scénách tak často k vidění, například Petra Hůlová, Petr Vrba a Jiří Havlíček (Já, kimči), Zuzana Bydžovská (Očistec si zaslouží každý), Jan Cina a Tereza Hofová (Měsíční kámen), Miřenka Čechová a Alice Koubová (Strachy) nebo Saša Rašilov (Jožkalipnikjebožíčlověkaneumílhát!).