ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5211 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Krásný Ztráty Live míří o víkendu na Konopiště

0 Redakce 11.7.2017

Michal Prokop (na snímku) a Framus Five oslaví 50 let na scéně jednorázovým open-air festivalem. Akce Krásný Ztráty Live, jejímž dějištěm bude amfiteátr na Konopišti, začne v pátek 14. července a potrvá do pozdních nočních hodin soboty 15. července.

Hostitelem bude stejně jako loni zpěvák Michal Prokop, a společnost mu bude dělat řada vzácných hudebních hostů. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích a budou k dispozici i na místě.

Kromě Framusu Five na Konopišti vystoupí se svými koncerty v pátek 14. července Michal Pavlíček s Monikou Načevou a Mňága a Žďorp. Několik programových bloků bude patřit také kapelám, v jejichž sestavách figurují členové Framusu Five, tedy Kukulín Jana Hrubého, Luboš Andršt Blues Band a Yo Yo Band.

Sobota 15. července bude patřit pódium nejprve mladým kapelám Gingerhead (kterou vede syn Prokopova generačního souputníka Vladimíra Mišíka Maťo) a Sunflower Caravan. Pak konopišťský amfiteátr obsadí kapely hudebníků, jejichž počátky jsou spojeny s osmdesátými lety, tedy Blanka Šrůmová s Janem Saharou Hedlem, Kamil Střihavka s kapelou Leaders!, Precedens, Michal Ambrož & Hudba Praha a Visací zámek. Zahrají ale i obnovení minus123minut a hostitel festivalu Michal Prokop, který se tentokrát představí v triu s Lubošem Andrštěm a Janem Hrubým.