ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 31322 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Krásná louka představí největší festivalový lunapark u nás

0 jsk 18.4.2019

Pořadatelé festivalu Krásná louka připravili pro návštěvníky největší festivalový lunapark u nás. Víkendová akce propojí mezi 24. a 26. květnem vynikající hudbu s velkou nabídkou pouťových atrakcí. Těch zde bude 30! Fanoušci populárních kapel a hudebníků, si tak budou moci na festivalu vyzkoušet lákadla, která na jiných festivalech nejsou k vidění.

Jde například o obří Booster, trenažér pro kosmonauty K2, vysoký třicetimetrový kolotoč, houpací loď, autodrom, labutě, lavice, horskou dráhu, obří hrady či dětské kolotoče. Kateřina Čáslavová ze společnosti Black Et, která akci pořádá k tomu uvádí: „Těší nás, že i letos můžeme, jako jediní v republice, nabídnout milovníkům hudby nejpopulárnější pouťové atrakce. Jsme přesvědčení, že fanoušci ocení jak dobrou muziku, tak i možnost odreagovat se na oblíbených pouťových lákadlech.“

V neděli pak na hudební produkci naváže ve velkém stylu dětský den. Jeho součástí bude kromě lunaparku velké cirkusové šapitó, klauni, akrobati. Pro děti i dospělé zde budou i rukodělné dílničky či soutěže o ceny. Vstupné na dětský den je zdarma.

Hudební produkce proběhne v pátek 24. a sobotu 25. května. V neděli pak na hudebníky naváže dětský den. Festival Krásná Louka je tedy jedinečná víkendová akce, kterou si kromě milovníků hudby užije celá rodina. Na festivalu vystoupí Marpo, Tomáš Klus, O5 a Radeček, Škwor, Barbora Poláková a další.