ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 9527 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival Benátská! zahájil předprodej

0 Redakce 6.11.2014

Loni zkrátil název, postavil program na českých a slovenských kapelách a nalákal více návštěvníků. Letos koncept zachová, přidá zahraničního headlinera, další scénu, divadelní program a nový design. Řeč je o jednom z největších českých rockových festivalů Benátská!, který právě spouští předvánoční předprodej vstupenek pro svůj třiadvacátý ročník.

Ten se příští rok od 24. do 27. července už počtvrté odehraje ve sportovním areálu v libereckém Vesci.

Do první vlny předprodeje pořadatelé nasazují 2000 kusů vstupenek za zaváděcí cenu 823 korun při registraci na jméno. „Ty bude možné zakoupit pouze přes náš web. Lístky v kamenných prodejnách budou k dispozici zhruba do čtrnácti dnů za 899 korun plus poplatky,“ popisuje zakladatel a ředitel festivalu Pavel Mikez.

Prozradit jméno zahraničního headlinera zatím nemůže kvůli probíhajícímu vyjednávání. Rovněž vystoupení českých legend, které na festivale letos oslaví comeback nebo výročí mu zakazují smlouvy. „Zatím můžeme říci jen to, že jsme potvrdili účast patnácti českým a slovenským kapelám, mezi kterými nechybějí například Kamil Střihavka, Lenny, No Name, Desmod, Walda Gang, Wohnout, Xindl X nebo Doctor PP,“ říká.