ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11342 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Festival 4 + 4 dny v pohybu v květnu

0 jsk 19.4.2023

Festival 4 + 4 dny v pohybu pokračuje už osmadvacátý rok ve své misi vstupovat do neobvyklých, opuštěných prostor v celé Praze, a alespoň na pár dní do nich vrátit život. Letos zamíří do budovy Erpet Centra na Smíchově. Tentokrát však poprvé už v květnu, od 11. do 21. Pak se bývalé sportovní centrum z osmdesátých let začne bourat.

Příležitostí bude více než dost. Ať už v rámci výstavy současného umění Místa činu: Všechno je všech, nebo doprovodného programu pro všechny generace. Například v sobotu 13. května v 19 hodin se v Erpet Centru rozjede 4 + 4 + 1 Hudební noc, na které vystoupí Sad Linguini, Vyktoryja, skupiny Dukla Vinohrady a Časovač.

Díky atraktivnímu jarnímu termínu budou mít návštěvníci festivalu možnost zažít i neotřelé venkovní aktivity. V rámci Noci v Erpetu v sobotu 20. května je připraven program s přednáškami o plevelu, bylinách, vodě a přírodě ve městě, se společným cvičením, procházkami, grilováním, stanováním na louce u řeky a závěrečnou nedělní snídaní.  Mimořádným zážitkem bude také speciální experimentální set připravený přímo pro festival 4+4 dny v pohybu – průřez sólovými alby Vladimira 518 (na snímku) vs. Architekt, Idiot, Ultra!Ultra! a ještě mnohem více. Této události, která je na programu 21. května, bude předcházet křest nové knihy Krištofa Kintery.