ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7177 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Fešáci vydávají nejúspěšnější alba

0 jsk 12.4.2021

V loňském roce zaznamenala kapela Fešáci několik významných výročí. Kvůli vládním opatřením posunula oslavy na letošní rok a výsledek stojí za to. Nejprodávanější a nejpopulárnější alba této skupiny nebyla několik dekád v prodeji. Nyní vychází Fešáci 2000 (1980) a Hvězda Countryon (1990) v remasterované edici jako dvojcédé, navíc s bonusy, které nikdy nevyšly! K této příležitosti plánuje kapela online koncert 21. dubna z kinosálu v Ústí nad Labem.

Během streamovaného koncertu Fešáci spolu s hosty dvojalbum pokřtí a vylosují jednoho vítěze z řad těch, kteří si elektronickou vstupenku na koncert zakoupili. Vítěz slosování obdrží toto dvojcédéčko od Fešáků podepsané. Podmínky soutěže najdou diváci na facebookové stránce skupiny.

O tom, že jsou Fešáci stále aktivní kapelou, která se těší obrovské popularitě, svědčí i chystaný koncert ve velkém sále Lucerny, který je naplánovaný na 21. října letošního roku.

„Rádi bychom vás s Fešáky pozvali na naše již druhé online představení, které se uskuteční ve virtuálním prostoru a bude promítáno přímo do vašich obýváků. Tentokrát to bude jarní představení, které ponese název Jarní zpráva, podle oblíbené písně Tomáše Linky. Pozveme i našeho kamaráda Rosťu Fišera, který zazpívá písně Michala Tučného, a také naši bývalou členku a zpěvačku Hanku Mladou, která zazpívá své slavné Fešácké písně. Koncert bude opět uvádět moderátor Country radia Pavel ‚Bezi‘ Bezouška,“ zve na koncert kapelník Tonda Kny.

(foto: Petr Berounský)

Tagy: ,