ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12534 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Fenomén Padesáti odstínů přichází opět na plátna kin

0 Richard Winter 6.2.2017

Cinema City si pro všechny fanoušky přichystalo maraton s názvem Sto odstínů najednou. Jak už název napovídá, v tento den budete mít jedinečnou možnost zhlédnout oba filmy najednou za zvýhodněnou cenu.

Jako první poběží snímek Padesát odstínů šedi (na snímku) a hned poté bude následovat předpremiéra novinky Padesát odstínů temnoty. Maraton se uskuteční ve všech multiplexech Cinema City 8. února 2017.

Romantické drama nabité erotikou si získalo fanynky všech věkových kategorií takřka po celém světě. A nyní míří pokračování populárního a nevšedního příběhu mezi Anastasiou Steeleovou a Christianem Greyem s názvem Padesát odstínů temnoty opět na plátna kin. A proč právě temnoty? Anastasia na vlastní kůži pocítí, jak temná jsou tajemství Christiana Greye, opouští ho. Přese vše, co se mezi nimi stalo, na něj stále nemůže zapomenout. Když jí tedy Christian předloží novou smlouvu, nemůže odolat a vrací se k muži, kterého miluje. Postupně odhaluje všechna tajemství  a zjišťuje, že jeho padesát odstínů šedi je temnějších, než si kdy dovedla představit. A zatímco Christian bojuje se svými démony, Ana musí učinit nejdůležitější rozhodnutí ve svém životě.

V rámci maratonu Sto odstínů najednou budou moci návštěvníci zhlédnout snímek Padesát odstínů šedi, který v roce 2015 vévodil žebříčkům návštěvnosti v českých kinech. Po krátké pauze bude v předpremiéře následovat projekce filmu Padesát odstínů temnoty.

Maraton můžete navštívit dne 8. února 2017 od 18:30 ve všech městech s pobočkami Cinema City po celé České republice. Zvýhodněná cena maratonu činí jen 209 Kč. Tak nečekejte a rezervujte si svůj večer plný odstínů šedi! Předprodej vstupenek je již zahájen. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.