ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 10032 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Febiofest vyhlásil soutěž krátkých amatérských filmů I ty jsi filmařem

0 jsk 3.2.2021

S výzvou oslovuje všechny filmařské nadšence tým MFF Praha – Febiofest. Součástí letošního 28. ročníku je opět soutěž krátkých amatérských filmů nazvaná I ty jsi filmařem, tentokrát na téma Moje město. Uzávěrka přihlášek je 31. března 2021. Přihlášení a zaslání filmu je možné pouze přes on-line formulář na webu festivalu.

Soutěží se v kategorii jednotlivců (i za skupinu) a školních týmů (základní a střední školy). Téma Moje město by mělo být zpracováno formou krátkého dokumentu, reportáže či ankety. Vítěze vybere odborná porota. Festival přizval ke spolupráci věci znalé osobnosti, jako je Jan Faltus, známý svým instagramovým profilem Lepší město, nebo internetový tandem Janek Rubeš a Honza Mikulka, kteří stojí za úspěšným projektem Honest Guide. Finalisté na prvních třech místech v každé kategorii si rozdělí 95 tisíc korun, oceněné filmy budou zařazeny do oficiálního programu MFF Praha – Febiofest 2021.

Osmadvacátý Mezinárodní filmový festival Praha – Febiofest se uskuteční od 29. dubna do 7. května 2021. Po pražské části festivalu budou následovat tradiční regionální ozvěny. Filmový program nabídne přibližně sto snímků, které prezentují to nejzajímavější a nejpodnětnější ze světové i české kinematografie. Soutěž amatérských krátkých filmů I ty jsi filmařem je jednou ze čtyř soutěžních sekcí.