ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5348 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Favoritkou letošní SuperStar je podle bookmakerů Diana Kovaľová

0 jsk 19.5.2020

Diana Kovaľová je po nedělním kole soutěže SuperStar favoritkou. Soudí tak čeští bookmakeři. „Podle našich bookmakerů má největší šance na výhru patnáctiletá Diana Kovaľová, která je ostatně od prvního castingu i jasnou favoritkou poroty. Každý, kdo jí věří, na ni může sázet v aktuálním kurzu 4,50:1,“ vysvětluje tisková mluvčí Chance Markéta Světlíková.

Kovaľové ovšem šlape na paty další miláček poroty, Giovanni Ricci. Toho sice minulé kolo rozdělilo od jeho lásky Martiny, která se v soutěži také ucházela o přízeň porotců, nicméně i tak bookmakeři Chance mu věří a vypsali na jeho vítězství kurz 5:1.

V poli outsiderů je naopak zpěvačka Esther Lubadika (kurz 17:1) nebo Júlia Kramárová, která se do finálových večerů málem ani neprobojovala (kurz 14:1). „Z kurzů výše je tedy jasné, že se naši bookies kloní k závěru, že celková výhra tentokrát nezůstane v Česku, ale poputuje na Slovensko. Ti, kteří přesto věří, že u diváků zaboduje některý z českých soutěžících, mohou sázet v kurzu 2,20:1,“ uzavírá Světlíková.

Tagy: