ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12724 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Faithless a Röyksopp dávají zdarma ochutnávku svých novinek

0 Redakce 11.8.2010

Faithless a Röyksopp, hvězdy pátečního programu Open Air Festivalu v Panenském Týnci (koná se 13. a 14. 8.), nabízejí možnost stáhnout si z oficiálních webových stránek nové skladby, a to zcela zdarma. Faithless dávají ke stažení píseň Sun To Me,  Röyksopp uvolnili novinku This Space.

Pro stažení singlu Sun To Me budou muset fanoušci udělat pár virtuálních kliků a vyplnit jednoduchý registrační formulář. To vše na oficiálním webu www.faithless.co.uk. Kromě toho díky registraci získají možnost sledovat nejnovější videa nebo skladby, které kapela vydá.

„Na http://faithless.co.uk/lyrics.php jsou k dispozici také texty nejznámějších songů, neváhejte se je naučit. Váš zpěv může okořenit atmosféru a navnadit Faithless k několika přídavkům,“ vzkazuje fanouškům Faithless promotér festivalu Michal Lukeš.

Norští elektromágové  Röyksopp, na rozdíl od svých britských kolegů, dávají svou novinku This Space ke stažení zcela zdarma a bez jakýchkoliv podmínek. Stačí kliknout na „download“ na webu www.royksopp.com.

Röyksopp navštívili Česko naposledy před osmi lety, a tak musejí být nejen jejich skalní příznivci skutečně „vyhladovělí“. Kapela od své poslední návštěvy udělala pořádný krok kupředu – vyšla jí pozitivní deska Junior, kterou bude letos na podzim následovat její volné pokračování s názvem Senior. Sklady z obou desek zazní už v pátek od 22 hodin na O2 Main stage Open Air festivalu.

tz