ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5026 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Expendables: Postradatelní 3, vstoupí do kin o půlnoci

0 Richard Winter 13.8.2014

Na velká plátna tuzemských kin vstoupí o půlnoci ze středy na čtvrtek skupina vysloužilých žoldáků Expendables pod vedením Sylvestra Stalloneho. Kina v Praze, Brně nebo Olomouci nabídnou fanouškům půlnoční premiéru a ještě před ní maraton v podobě projekcí předcházejících dílů.

Cinema City na Smíchově a v brněnské Olympii promítnou ve středu večer druhý díl a lákají i na ukázku bojových sportů a hru o ceny, která minutu po půlnoci uvede na plátno aktuální třetí díl série. Film v Praze navíc uvede čerstvý mistr světa v Kickboxu Petr Vondráček.

Premiere Cinemas v Hostivaři, Olomouci a Teplicích uvedou postupně za sebou dokonce všechny tři díly Expendables: Postradatelní.Ve čtvrtek večer se pak uskuteční stylová slavnostní premiéra Expendables: Postradatelní 3 pod širým nebem v letním kině na Smíchově.

Ve filmu se vedle sebe postaví Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Dolph Lundgren, Jet Li, Antonio Banderas, Harrison Ford nebo Wesley Snipes. Jako padouch proti nim stojí Mel Gibson. “Je to zatím největší přehlídka akčních hvězd, jaká kdy vznikla, taková Stalloneho osobní verze Avengers,” uvedl Terry Crews, bývalá hvězda amerického fotbalu a nyní jeden z členů Expendables.

S konceptem filmu s účastí mnoha jindy nesmiřitelných akčních hvězd přišel Sylvestr Stallone v roce 2010, kdy měl za sebou úspěšný návrat na výsluní díky oživení svých legendárních postav Rambo a Rocky v nových a dobře hodnocených filmech. Díky nadhledu a “staré poctivé akci” sklidili úspěch i Expendables: Postradatelní, které Stallone sám režíroval.

“První film byl prostě experiment, který nám vyšel,” podotkl Stallone. “Ale pořád ještě jsem se z toho nevzpamatoval. Hrál jsem jednu z hlavních rolí a současně jsem se snažil režírovat čtyři štáby najednou, takže to byl šílený zážitek.” Režii dalších filmů už Sly přenechal jiným.

Ještě před premiérou třetího dílu už je v plánu čtvrté pokračování a jedním z nových jmen pro další díl by měl být Pierce Brosnan. Hovoří se i o ženské obdobě s názvem Expendabelles.