ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8056 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ewa Farna, Support Lesbiens a Nebe spolu pojedou na turné

0 jsk 20.1.2016

Ewa Farna, Support Lesbiens (na snímku) a Nebe budou od dubna křižovat Českou republiku se společným koncertním programem nazvaným On Stage. Zasáhne minimálně sedm měst. Poprvé bude speciální trojkoncert k vidění 6. dubna v Brně, odkud se kapely přesunou do Velkého Meziříčí, Pardubic, Havlíčkova Brodu, Karlových Varů, Mostu nebo Hodonína.

,,Nikdy jsem neabsolvovala turné s jinými kapelami, jako vždy jsme i loňské akustické turné odjeli samostatně. Pro mě je to tedy vítaná změna. Jelikož se letos nejvíce soustředím na jubilejní oslavu deseti let kariéry, které oslavím koncertem 11. listopadu, nebudu v Čechách na mnoha místech k vidění. Toto turné je tedy jednou z mála příležitostí,“ říká Ewa Farna.

„Vyjma vystoupení v České televizi a Prahy, kde jsme album K.I.D. loni pokřtili, jsme novou desku naživo zatím nehráli. O to víc se na tento jarní putovní trojkoncert těšíme,“ netají se nadšením Czenda Urbánek, frontman Support Lesbiens. „V našem koncertním setu ale samozřejmě nebudou chybět ani starší hity jako Cliché, Twice Shy, Let’s Dance, Love Is Nonsense nebo City,“ doplňuje ho kytarista Hynek Toman.

„Na Supportech jsme vyrostli, byli to pro mě vlastně s Charlie Straight dvě české anglicky zpívající kapely, které jsem měl fakt hodně rád. Píseň Cliché byla dokonce jedna z prvních písní,  kterou jsme s kapelou hráli, když jsme začínali a neměli dost své vlastní tvorby při prvních vystoupeních,” říká frontman skupiny Nebe Petr Harazin.