ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5040 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ewa Farna podruhé vyprodala O2 arenu

0 jsk 25.3.2024

Česko-polská Ewa Farna zpěvačka podruhé vstoupila do stejné řeky a na prosby fanoušků zopakovala v pátek 22. března po půlroce za přítomnosti patnácti tisíc návštěvníků největší české haly svou narozeninovou oslavu. Tu vyprodala ještě loni během necelého dne.

Velkolepou show doplnily tři desítky tanečníků, doprovodný sbor a speciální hosté Vojtěch Dyk v duetu Kočky, Sofian Medjmedj a Martin Chobot ve společné písni Ta o nás. Díky předkapele, složené z několika těšínských hudebních a tanečních souborů, se mohli fanoušci navíc přenést do folklorního prostředí, ve kterém Farna na česko-polském pohraničí vyrůstala.

Velká část skladeb koncertního playlistu byla z jejího posledního, kritiky vysoce oceňovaného alba Umami.

Ke druhému Farna řekla: „Oslavit třicetiny s třiceti tisíci fanoušky mě nikdy ani ve snu nenapadlo. Moc děkuji všem, kdo přišli, na další oslavu třocetin už se přemluvit nenechám, ale bylo to větší a lepší než jsem si kdykoli mohla představit. Nechali jsme na tom rok práce a jsem šťastná, že jsem si to mohla zahrát ještě jednou, a ještě víc si uvědomit a užít. Teď se budu těšit na všechny fanoušky během letní sezóny.“

Tagy: