ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 7629 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ewa Farna oslaví třicetiny ve vyprodané O2 areně

0 jsk 9.10.2023

Zpěvačka Ewa Farna dostala od svých fanoušků k třicátým narozeninám úžasný dárek, vyprodanou O2 arenu. Největší koncert ve své kariéře, který se odehraje v sobotu 14. října v pražské Libni, navíc sekunduje nový hudební dokument Ewa Farna Umami livesession.

Koncert třinecké rodačky bude velkolepou oslavou se vším všudy. Na pódiu vystoupí kromě třiceti tanečníků a gospelového sboru několik hostů, jejichž jména ale zpěvačka stále drží v tajnosti. Zcela neobvyklá bude i předkapela, kterou Ewa uvádí těmito slovy: „Předkapela uvede fanoušky do mých hudebních začátků, odkryje mé kulturní zázemí. Jde o něco, co je na každé pořádné oslavě u nás obvyklé, a tak ani na mých narozeninách nesmí chybět. Předkapelu si diváci rozhodně nesmí nechat ujít.“

Farna chce propojit scénu a publikem tak, aby se lidé cítili co nejvíce na stejné lodi s umělci, takže požádala návštěvníky o jednotný dresscode. Tím je světlé oblečení, postačí i bílé tričko, a efekt světlého oblečení tak dodatečně „rozsvítí” patnáctitisícovou halu.

Jako předkrm vyprodané arény nabízí zpěvačka nový hudební dokument Ewa Farna – Umami livesession, který je k vidění na platformě Voyo.

Tagy: