ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8670 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Everybody Hurts od R.E.M. pomůže Haiti

0 Redakce 26.1.2010

Skladba Everybody Hurts z repertoáru formace R. E. M. bude znovu natočena, aby pomohla obětem ničivého zemětřesení v Haiti. Simon Cowell, který je známý především jako porotce z britské a americké verze soutěže Idol a celou akci se znovunahráváním písně produkuje, oslovil k účasti plejádu pěveckých es.

Účast na nahrávání už podle jeho slov potvrdili Susan Boyle, Robbie Williams, Lady GaGa, Mika, Kylie Minogue, Michael Buble, Rod Stewart, Leona Lewis, Take That, James Blunt a James Morrison, Mariah Carey i Miley Cyrus. Další prý v příštích hodinách jistě přibudou.

Je neuvěřitelné, kolik znamenitých zpěváků změnilo program ve svých diářích, aby se mohli natáčení zúčastnit. Všichni tvrdě pracují, aby mohli pomoci Haiti,“ řekl Cowell, jenž se netají nadšením ze spolupráce se světovými hvězdami.

Zpěvák R. E. M. Michael Stipe prohlásil, že jeho kapela, která skladbu nahrála na album Automatic For The People (1992), se s radostí vzdá částky za autorská práva k písni, protože veškerý zisk podle něho musí doputovat na pomoc postižené oblasti. Natáčet by se mělo v nejbližších dnech.

JŠp