ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5584 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eva Urbanová Grande finale aneb opožděné jubileum

0 jsk 1.2.2024

Operní pěvkyně Eva Urbanová se připravuje na svůj životní koncert v O2 areně v Praze. Jmenuje se Grande Finale aneb opožděné jubileum. Nadžánrový set se uskuteční 29. února a ukáže ji v mnoha hudebních polohách.

Rockové a popoperní světové hity hudebně nastudovali Martin Kumžák a Jiří Škorpík. Scénické režie se ujal Michal Caban a pěvkyně vystoupí za doprovodu Epoque symphony orchestra. Producentem je Ságl Production.

Pěvkyně se srdcem rockerky Eva Urbanová, která zazářila v nejslavnějších světových operních domech si vybrala pro svůj koncert s názvem Grande Finale výjimečné datum. Hosty koncertu čekají nápaditá aranžmá známých skladeb, které zazpívá sopranistka se svými hosty.

„Poprvé vystoupím v samostatném koncertě v O2 areně. Musím říci, že mám stejnou trému, jako při premiéře v Metropolitní opeře v Lohengrinovi. Již několikrát jsem zde vystoupila, ale jako host a převážně s operním repertoárem. Nyní budu mít možnost se předvést ve své srdeční poloze, kterou jsou rockové a popoperní písně od mých oblíbených zpěváků a skupin. Příprava je velmi náročná jak pro mne, tak pro celý tým a pevně věřím, že celý koncert bude pro všechny silným zážitkem a do jisté míry i překvapením. Věřím, že příjemným překvapením! Všechny milovníky hudby na koncert srdečně zvu,“ říká Urbanová.