ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19502 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eva Burešová umí zařídit pořádnou show

0 jsk 26.4.2023

Herečka a zpěvačka Eva Burešová se vydala na vlastní koncertní šňůru nazvanou Tour Eva 2023. Má za sebou tři vyprodané koncerty a před sebou ještě sedm zastávek.

Divák rozhodně nezůstane zklamaný, jelikož si zpěvačka připravila na pódium unikátní pestrobarevnou a sexy podívanou. Eva na svých show oblékne speciální koncertní šaty od návrhářky Martiny Pipkové Loudové.

„Kostýmy jsou šité na míru, abych mohla fungovat. Se vším se počítalo a cítím se v nich dokonale. Měla jsem několik zkoušek, vše bylo ušité, abych se mohla hýbat, klečet, skákat, aby nic nevyčuhovalo a vydrželo to plný provoz,“ říká Burešová.

I tak se ale někdy něco přihodí… „Je pravda, že se mi na první zastávce vyhrnula sukýnka. Po jedné písničce jsem se podívala na kytaristu a za ním stála stylistka Zlata, která na mě výrazně gestikulovala, ať jdu za ní. Podařilo se, přitančila jsem, stáhla mi sukni, která už toho moc nezakrývala, a jelo se dál. Lidi si zaplatili za show, tak ji dostali,“ směje se malé nehodě.

Burešová si připravila i další bonus, a to v podobě speciálních upomínkových předmětů. Na všech vystoupeních je možné pořídit si limitovaný koncertní merch, mikiny, svíčky, trička, kreativní diáře nebo kšiltovku. Výtěžek z prodeje půjde na podporu dané osobě v místě, kde se koncert koná.

(foto: Vojtěch Mervart)