ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5142 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eva Burešová hlásí koncert ve Foru Karlín

0 jsk 16.5.2024

Eva Burešová právě finišuje s producentem Jiřím Burianem písně svého nového alba. Pilotním singlem je skladba Walking Disaster, kterou doprovází kreativně pojatý videoklip. Skladby představí živě 5. října ve Foru Karlín.

Eva Burešová je v současné době vnímaná především jako herečka. Velkou část umělecké práce má za sebou i po pěvecké stránce, už při studiu na pražské konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze účinkovala v prvních muzikálech.

Vydala několik úspěšných singlů, v loňském roce také své debutové album Úsměv Mony Lisy a aktuálně účinkuje například v Hudebním divadle Karlín. V letech 2021 a 2022 získala třetí místo v anketě popularity Český slavík. Aktuálně ji poslouchá na Spotify více než padesát tisíc fanoušků měsíčně, její skladby hrají přední tuzemská rádia.

V současné době finišuje Eva Burešová přípravy svého nového alba. Na něm se spojila s producentem Jiřím Burianem. Deska dostala mystický název Meraki. Jde o slovo řeckého původu, které znamená tvořit něco s láskou, kreativitou a vložit do toho kus své duše. Album má vyjít v červnu 2024.