ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 15808 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Epoque Quartet ladí formu, bude slavit dvacítku

0 Redakce 7.3.2019

Nejznámější českou multižánrovou formaci čeká koncert roku v pražské Lucerně. Už 26. března totiž kvartet ceněný odbornou kritikou, nominovaný na cenu Anděl a oblíbený širokým publikem, oslaví dvě desetiletí na scéně. Na ojedinělou oslavu si přijde s Epoque Quartet zazpívat a zahrát řada osobností české hudební scény. Zazní mimo jiné slavná operní árie Nessun Dorma v osobitém podání Matěje Rupperta, nebo píseň Nafrněná s Bárou Polákovou.

„S Epoque Quartet jsme se poprvé potkali asi před třemi lety. Kluky jsem poprosila, aby mi zahráli na koncertě, a teď oni požádali mě. Moc se těším, bude to určitě zážitek,“ říká zpěvačka Barbora Poláková.

Na narozeninovém koncertě zazní hudba různých stylů. Dokazuje to také výčet hostů, kteří s Epoque Quartet za dvacet let spolupracovali. Chybět nebude ani zpěvák Dan Bárta, který s Epoque Quartet spolupracuje devatenáct let. Vedle autorského repertoáru gratulantů koncertu, jistě posluchače potěší i píseň Kurta Weilla v podání Dagmar Peckové, jazzová balada Jana Kučery s nejlepším hornistou planety Radkem Baborákem, nebo světová premiéra věnovaná EQ kanadského klavírního mága Davida Braida.

Vystoupí také zpěvačka Dasha, moderátor a zpěvák Marek Eben nebo herci Jiří Lábus a Petr Čtvrtníček a mnoho dalších gratulantů.