ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4863 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Enter Shikari vystoupí 14. září v Roxy

0 Redakce 7.9.2011

Po dvou letech se do Prahy vrací britská skupina Enter Shikari. V klubu Roxy 14. září nabídne skladby ze vých alb Take To The Skies a Common Dreads. Možná dojde i na nové věcí ze třetí studiovky, kterou má kapela v plánu vydat v lednu příštího roku. Jako předkapely vystoupí Your Demise a Letlive.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketportal za 466 korun plus oplatky. Na místě pak za 500 korun na pokladně klubu Roxy.

Kapela míchající post-hardcore s prvky elektroniky, dub stepu a drum and bassu se dala dohromady v roce 2003 v Herdfordshiru. Posluchači se mohou těšit na energického frontmana Rou Reynoldse a bubeníka Roba Rolfeho, který na předchozích tuzemských koncertech v Praze nebo v roce 2008 na festivalu Rock For People ukázal, jak umí nažhavit publikum.

Enter Shikari se rozhodli nahrát svou třetí studiovou desku v Bangkoku. Do jednoho z tamních studií se zavřeli začátkem května a pracovali do poloviny června. Svým posluchačům zatím nabídli první singl desky Quelle Surprise. V červnu tohoto roku navíc vydali live CD a DVD, které vyšlo pod názvem Live From Planet Earth.

rwi