ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4985 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Enrique Iglesias přichází s albem o sexu a lásce

0 Redakce 21.3.2014

Španělská popová hvězda Enrique Iglesias se v minulém roce připomenul jen pár povedenými singly. Jeho rok 2014 je ale ve znamení návratu. V rádiích již nějaký týden hrají jeho novou hitovku I’m A Freak a na trh se dostalo i nové album Sex And Love. Nabízí v základní verzi jedenáct písní, jeho deluxe podoba přináší čtyři navíc.

„Chtěl jsem být přímočarý. Název přesně popisuje to, o čem deska je. Od prvního dne, kdy jsem na ní začal pracovat, jsem věděl, že ji nazvu Sex And Love. Jsou na ní písně, které jsou mixem těchto dvou témat, a buď jsou zaměřené na jedno, nebo na to druhé téma. Některé jsou prostě jen o zábavě a mají evidentně sexuální podtext, druhé jsou více introspektivní a nostalgické,“ přibližuje název i obsah kolekce Iglesias.

Novinka je bohatá na hosty. Kromě Pitbulla, který Iglesiasovi vypomohl hned ve třech písních, je na ní i společná skladba s Flo Ridou nebo Jennifer Lopezovou. Asi největším překvapením desky je ale nádherný duet Beautiful, na jehož natáčení si Iglesias pozval australskou divu Kylie Minogue.