ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13792 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Emma Watson se objeví v dramatu o mladých zlodějích

0 Redakce 2.3.2012

Představitelka čarodějky Hermiony z divácky oblíbené filmové podoby knižního bestselleru příběhů o Harrym Potterovi Emma Watson se objeví ve snímku The Bling Ring o mladých lupičích v Los Angeles. Režie filmové adaptace reálných událostí o skupině zlodějů, kteří vykrádají domy hollywoodských celebrit, se ujme Američanka Sofia Coppol.

Režisérka má na svém účtu Oscara za nejlepší původní scénář k filmu Ztraceno v překladu z roku 2003. Kladné hodnocení ale dostala i za snímky Marie Antoinetta a Odnikud někam, za který před dvěma lety získala Zlatého lva na festivalu v Benátkách.

Jednadvacetiletá Watson momentálně točí pod dohledem pensylvánského režiséra Stephena Chboskyho romantické drama ze školního prostředí The Perks of Being a Wallflower, kde se objeví po boku Logana Lermana nebo Kate Walsh. Měla by se objevit také v díle Davida Yatese Your Voice in My Head o osudech mladé britské novinářky Emmy Forrest. S Yatesem herečka pracovala už na posledních čtyřech dílech osmidílné potterovské filmové série.

rwi