ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6600 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eminem vydá rovnou dvě desky

0 Redakce 9.3.2009

Už je jasné, kdy vyjde Eminemovo nové album Relapse. Bude to 19. května. Co ale nikdo nečekal, je zpráva, že v druhé polovině tohoto roku spatří světlo světa také Relapse 2.

Hodně lidí čekalo, že Relapse vyjde minulý rok,“ říká k tomu Eminem v tiskovém prohlášení. „Já byl jedním z nich. Pak jsme v září s Dr. Dre zalezli do studia původně na pár dní, nakonec z toho ale bylo šest měsíců. Byla to taková jízda. Dr. Dre složil tuny muziky. Díky Relapse 2 se z toho ke všem dostane to nejlepší.“ Fanoušci si po čtyřech letech čekání takovýhle přísun hudby určitě zaslouží. K vydání prvního alba se na 7. dubna chystá singl s videoklipem. Singl Crack A Bottle, který už se stihl dostat na první místo hitparády Billboard a lámat rekordy v počtu stažení, by měl mít klip každou chvíli.

Je otázkou, nakolik tenhle plán zpomalí vydání očekávaných alb 50 Centa a Dr. Dre, kteří se rozhodli Eminemovi vyklidit cestu a vydat své novinky až po něm. 50 Cent nedávno řekl, že čeká, až Dr. Dre dokončí práci s Eminemem, aby spolu mohli dodělat i jeho desku Before I Self Destruct. Není ani jasné, jestli se zpozdí Detox Dr. Dre, z něhož před několika týdny uniklo na internet pár nedodělaných skladeb.

MV