ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 30199 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

iPod Eltona Johna s krystalovým krytem (a charitativním úmyslem)

0 Redakce 9.2.2009

Hvězda britské pop scény sir Elton John použije část příjmů z prodeje přehrávačů ku prospěchu své nadace Rocket Man pro boj proti AIDS.

Elton John uvedl na trh vlastní sérii iPodů s krystalovým krytem, jejichž prodej má zajistit příjmy do jeho charitativní organizace pro boj proti AIDS. John osobně dohlížel na práci designérů limitované edice přehrávačů a nechal na zadní straně každého z nich vypsat laserem svůj podpis, informují Daily Record. „Elton obvykle neuvádí své jméno na výrobcích, jenže tento je zrovna jeden z těch, které miluje. Je stejně extravagantní a nablýskaný, jako on sám. А, jak také každý ví, jeho charitativní anti-AIDS organizace je jeho srdci nesmírně blízká,“ komentoval celou záležitost mluvčí zpěváka v rozhovoru pro již jmenované noviny.

Nakonec jistý „bonus“ by skutečně neměl výrobku chybět – už proto, že prodejní cena každého kusu je 400 liber. Na druhé straně o dobrých úmyslech Eltona Johna také netřeba pochybovat, vzhledem k tomu, že na charitu doposud věnoval na 100 000 000 liber.