ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 5666 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Elton John pomohl Eminemovi od prášků

0 Redakce 5.1.2010

Americký rapper Eminem byl řadu let závislý na lécích. Užíval tablety proti depresím a bolestem. V jednom ze starších rozhovorů dokonce uvedl, že svého času spotřeboval až dvacet tablet denně. Několikrát se prý dokonce léky předávkoval a dobře to dopadlo jen díky včasnému zásahu lékařů.

Nyní je prý už ale „čistý“ a dopomohl mu k tomu britský zpěvák Elton John, který s Eminemem vytvořil zvláštní přátelskou dvojici. Je totiž všeobecně známo, že Elton John je homosexuál, zatímco Eminem ve svých písních homosexuály často nevybíravě napadal. V roce 2001 spolu ale oba umělci vystoupili při předávání cen Grammy a od té doby jsou kamarádi.

Přes půl roku mu pomáhám a musím říct, že si vede znamenitě,“ řekl Elton John. „Jestli někdo potřebuje pomoc, jsem vždy připraven. Pokud se ale dotyčná osoba nehodlá změnit, má pomoc nestačí. Eminem se za změnou vydal. Má pevnou vůli.

Připomeňme, že Elton John v sedmdesátých letech bojoval se závislostí na alkoholu a drogách. Tehdy svou válku vyhrál a od té doby pomáhá přátelům s podobnými problémy. Zajistil odbornou léčbu i konzultace například Georgi Michaelovi nebo Robbie Williamsovi.

JŠp