ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13943 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Elton John natočil album se zajímavými hosty

0 jsk 7.9.2021

V březnu 2020 byl Elton John nucen přerušit turné Farewell Yellow Brick Road kvůli propuknutí pandemie covid-19. Vše zlé je ale pro něco dobré, a tak začala vznikat jedna z jeho nejzajímavějších a nejsmělejších desek. Když se svět uzavíral, začal zpěvák potkávat mladé umělce díky své show Apple Music Rocket Hour a začaly se rýsovat obrysy nového alba.

The Lockdown Sessions je projekt, který vznikal na dálku poslední osmnáct měsíců, a spatří světlo světa už 22. října. Na sbírce se objeví umělci Charlie Puth, Dua Lipa, Gorillaz, Lil Nas X, Miley Cyrus, Nicki Minaj a spousta dalších.

„Nahrávání alba bylo snad to poslední, na co bych během lockdownu myslel. Jak ale pandemie pokračovala, stále se objevovaly jednorázové projekty. Někdy jsme nahrávali přes Zoom, což jsem nikdy předtím nedělal, jindy osobně, ale za velmi přísných hygienických podmínek. Ale všechny skladby, na kterých jsem pracoval, byly opravdu zajímavé a různorodé a byly úplně jiné než cokoli, čím jsem známý. Vynesly mě z komfortní zóny do úplně nového území,“ pochvaluje si vznik kolekce Elton John.   

Tagy: ,