ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 27470 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Elton John čelil těžké infekci

0 jsk 26.4.2017

Britský zpěvák, klavírista a skladatel Elton John ze zdravotních důvodů zrušil devět koncertů v USA. Týdeníku People potvrdili informaci zástupci muzikanta.

„Během nedávného úspěšného turné po Jižní Americe se Elton John nakazil škodlivou a neobvyklou bakteriální infekcí. Během letu ze Santiaga v Chile mu náhle udělalo špatně. Po návratu do Velké Británie mu lékaři doporučili, aby šel do nemocnice, kde podstoupil vyšetření a infekce se zbavil. V nemocnici strávil dvě noci na jednotce intenzivní péče a následně ho přeložili na jiné oddělení. V sobotu 22. dubna ho propustili a nyní odpočívá doma. Infekce tohoto druhu jsou velmi vzácné a mohou být smrtelné. Lékařský tým však infekci rychle identifikoval a úspěšně vyléčil,“ uvedli a dodali, že zpěvák by se měl brzy úplně zotavit.

Elton John zrušil koncerty, které se měly konat 25., 26., 28. a 29. dubna a také 1., 3., 4. a 5. května v síni The Colosseum v Las Vegas. Kromě toho nevystoupí ani 6. května v Bakersfieldu. Na pódium se plánuje vrátit 3. června v anglickém Twickenhamu.

„Mám velké štěstí, že mám nejúžasnější fanoušky, kterým se omlouvám za to, že jsem je zklamal. Jsem také nesmírně vděčný lékařskému týmu za úžasnou péči,“ vzkázal hudebník.

Tagy: