ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29003 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ellie Goulding vydává nové album

0 Redakce 6.11.2015

Osmadvacetiletá Britka Ellie Goulding se poslední léta řadí celosvětově mezi nejpopulárnější zpěvačky. Doposud vydala dvě velmi úspěšné desky, na svém kontě má více než desítku hitů a do této chvíle prodala více než dvacet milionů alb a singlů. Naposledy se nám připomněla začátkem roku filmovou písní Love Me Like You Do, s kterou zabodovala v hitparádách více než sedmdesáti zemí, nyní se konečně vrací v plné síle.

Ellie Goulding vydává dnes třetí studiovou desku, která dostala název Delirium. Základní verze alba bude obsahovat celkem šestnáct písní a nebude na ní chybět ani již zmiňovaný hit natočený pro soundtrack k filmu Padesát odstínů šedi. Stejně jako v případě předchozích alb, i tentokrát zpěvačka uvede na trh i deluxe verzi alba, které přinese celkem dvaadvacet písní.

Britská zpěvačka na své novince, která vznikala střídavě v Londýně, anglickém hrabství Herefordshire, Švédsku a Los Angeles, spolupracovala se špičkovým producentským týmem, ve kterém nechyběli Max Martin, Greg Kurstin, Ryan Tedder z One Republic, Klas Ahlund nebo Guy Lawrence z dua Disclosure. Psaní textů se ujala sama Ellie, po boku jí stál i tentokrát dlouholetý spolupracovník, skladatel
a zpěvák Jim Eliot.

„Část mého já vidí toto album jako experiment natočit velkou popovou desku,“ uvádí Ellie, která již veřejnosti představila pilotní singl celé desky. Song On My Mind vznikl v produkci Grega Kurstina a téměř okamžitě po své premiéře v britském éteru byl odeslán i do rádií po celém světě.