ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29058 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ellie Goulding vydá v červenci novinku

0 jsk 3.6.2020

Ellie Goulding odhalila podrobnosti o vydání svého nového alba. Již čtvrtá studiová deska s názvem Brightest Blue spatří světlo světa 17. července. Vydání desky tak oznamila po nedávném březnovém výročí, kdy oslavila deset let od vydání debutové kolekce Lights, které se celosvětově prodalo více než 1,4 milionu kusů.

Na novém albu najdou fanoušci jak již vydané singly, tak nové písně. Spolupracovala na něm řada skladatelů a producentů, například Tobias Jesso Jr., Starsmith, ILYA, Jim Eliot nebo Patrick Wimberly, kteří společně se zpěvačkou dali dohromady desku, jež rozdělili na dvě části. První, na níž se producentsky exkluzivně podílela Goulding s Joem Kearnstem, nese název Brightest Blue. Druhá se jmenuje EG.0.

První polovina alba odráží zpěvaččinu zranitelnost a složitý svět, v němž vztahy diktují naše štěstí a zlomená srdce jsou stále nejbolestivější věcí na světě. Druhá polovina alba zaobaluje její sebevědomou, odvážnou a nebojácnou stránku a uvádí všechny její nedávné zkušenosti a spolupráce.