ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 28105 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Electronic Stage na Colours nabídne zajímavá jména

0 Redakce 17.3.2016

Celkem dvanáct předních zahraničních jmen nabídne letošní speciální Electronic stage na festivalu Colours of Ostrava. „Loňský koncept výběru zaměřeného na to nejzajímavější ze současné elektronické scény jsme se pro velký úspěch rozhodli zopakovat,“ říká ředitelka festivalu Zlata Holušová. „Letos ale scénu umístíme do většího stanu nedaleko Dolu Hlubina, který bude stejně jako loni sloužit jako oficiální afterparty zóna po uzavření hlavního areálu,” doplňuje.

Nyní potvrzená zahraniční jména Kiasmos (na snímku), UNKLE Sounds, Erol Alkan, Slow Magic, Actress, Nathan Fake, Rone (live set), Boy 8-bit, Christian Löffler, Cloud Boat, Throwing Snow či Sun Glitters doplní později další – české – projekty.

V roli hlavních hvězd přijedou na Electronic stage v areálu Dolních Vítkovic islandští Kiasmos, neboli dvojice Oláfur Arnalds a Janus Rasmussen, kteří splétají do atmosférických ploch komorní klasickou hudbu s minimalistickým technem.

Festival Colours of Ostrava proběhne od 14. do 17. července v úchvatném industriálním areálu Dolních Vítkovic. Hlavními hvězdami Colours of Ostrava jsou Underworld, Tame Impala, Of Monsters and Men, M83, Passenger, Thievery Corporation, ANOHNI, Kodaline, The Vaccines či Slowdive.