ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 11269 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Electric Universe In The Church uvede velkou listopadovou show

0 jsk 29.6.2023

První ze série exkluzivních pop-up eventů před listopadovou show Electric Universe v pražském O2 universu s názvem Electric Universe In The Church se uskuteční 27. července v kostele sv. Gabriela v Praze. Stejně jako hlavní listopadová akce i tento prolog slibuje neotřelý hudební zážitek.

Na klavírní koncert skladatele a producenta Karla Havlíčka v majestátní atmosféře hlavní lodi kostela, objektu Gabriel Loci, naváže live elektronický DJ set Karla Havlíčka v podzemní kryptě kostela a nabídne tak návštěvníkům ochutnávku z připravovaného vystoupení v pražském O2 universu.

Akce Electric Universe In The Church má navíc charitativní podtext, kompletní výtěžek ze vstupného bude věnován na nákup učebních pomůcek a hudebních nástrojů pro Školu Jaroslava Ježka, konkrétně Základní umělecké škole pro zrakově postižené.

„Electric Universe jsme od samého počátku chápali jako soubor několika satelitních projektů, které vyvrcholí listopadovou audiovizuální show v O2 universu. Jsme moc rádi, že můžeme představit první ze série našich pop-upů v podobě komorního vystoupení v kostele sv. Gabriela v Praze, který se skvěle hodí pro spojení těchto dvou zdánlivě nesourodých hudebních žánrů a jako bonus pomůže dobré věci,“ říká Martin Kučera, CEO agentury Lavo Events, promotéra akce Electric Universe.