ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13390 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Elán zveřejňuje seriál a chystá album

0 jsk 20.6.2018

Elán zkracuje fanouškům čekání na podzimní turné k padesátinám. Na svém Facebooku každý týden zveřejňuje seriál o historii kapely a točí nové album

Kdo a kde oslovil Joža Ráža, aby se připojil do začínající kapely, ze které později vznikl Elán? Jak si kapela vydělávala na první nástroje nebo kde měli první koncert? To a mnohé další se nyní dozvědí fanoušci Elánu z nového seriálu, který skupina začala každou neděli zveřejňovat na svých facebookových stránkách.

Jednotlivé epizody, v nichž vystupují kromě současných a bývalých muzikantů kapely i slovenské kulturní osobnosti, jsou další mozaikou do plánu letošních oslav padesátých narozenin Elánu. Jejich hlavní část odstartují tři velkolepé Open Air koncerty v Banské Bystrici, Prešově a Myjavě. Na ně pak naváže česko-slovenské podzimní halové výroční turné Elán 50. Vstupenky na jednotlivé koncerty v Ostravě, Hradci Králové, Brně, Bratislavě, Zvolenu, Košicích, Ústí nad Labem lze zakoupit v síti TicketLIVE.

Turné kapela zakončí velkolepým koncertem v pražské O2 areně 20. prosince 2018. Na tento jediný koncert lístky prodává Ticketportal.cz, jeho slovenská pobočka pak nabízí předprodej na slovenské koncertní zastávky.

Elán také chystá nové album, které by mělo vyjít ještě před startem turné.

Tagy: , ,