ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 16611 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Elán zahraje na podzim v halách

0 Redakce 16.2.2016

Kapela Elán se po koncertní pauze vrátí na velké turné do českých hal. Tentokrát se představí i na místech, kde dlouho nehrála. Kromě Prahy (19. 10.), Brna (14. 10.) a Ostravy (12. 10.) dorazí také do Karlových Varů (23. 9.), Zlína (28. 9.), Liberce (30. 9.), Plzně (5. 10.) či Pardubic (10. 10.).

Sérií koncertů připomíná 30. výročí od vydání nejúspěšnějšího alba Hodina slovenčiny a zároveň hodlá fanouškům představit ty nejlepší písničky z aktuální desky Živých nás nedostanú. Dvouhodinový program doplní největší hity kapely.

Podzimní halové turné kapela nazvala Živých nás nedostanú. Kromě názvu nové nahrávky sloganem odkazují i na to, že po osmačtyřiceti letech na scéně či po vážné dopravní nehodě frontmana stále zvládnou v plném nasazení odehrát dvouhodinové koncerty v řadě za sebou.

„Koncem šedesátých let začínalo na Slovensku s Elánem dalších dvě stě nových kapel. Dnes jich je tu z naší generace jen pár. Po letech víme, že tajemstvím dlouhověkosti hudební skupiny je to, že musí prostě hodně vydržet. A to ti ostatní nedokázali. Postupně se upili nebo unavili, pohádali a rozpadli. My doufáme, že nás živé nedostanou,“ říká Jožo Ráž.

Tagy: ,