ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 23744 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Elán pokřtil album Najvyšší čas ve výšce 95 metrů

0 jsk 22.10.2019

Elán pokřtil své patnácté studiové album Najvyšší čas na vyhlídkové věži mostu SNP ve výšce 95 metrů. Úlohy kmotrů se zhostili spisovatel, textař a dramaturg Boris Filan a hudební expert, producent a moderátor Juraj Čurný.

„V roce 1981 mi bylo patnáct let a Elán vydal své první album Ôsmy svetadiel. Teď je rok 2019, mně je padesát tři a Elán vydává patnácté album. Pro mě je toto album návratem k Ôsmemu svetadielu. Je na něm šest autorů hudby, víc textařů a písně jsou hudebně velmi různorodé. Od velmi tvrdých Bulvárnych krýs přes typické elánovky až po pomalé balady. Elánisti vždycky uměli napsat skvělou poprockovou písničku na několik způsobů a s výborným textem. A právě díky tomu je Elán silný, a proto ho mám rád,” řekl při křtu Juraj Čurný.

Celý křest věnovala skupina především svým fanouškům a proto se rozhodla tuto slavnostní událost naživo streamovat na své facebookové stránce a zároveň tak poděkovat. „Chtěl bych při této příležitosti říct velmi skromně a upřímně, že si bohovsky vážíme svých fanoušků, kteří drží a zpívají s námi a nezradili nás. Bez vás bychom neexistovali,” prohlásil zpěvák a baskytarista Jožo Ráž.

(foto: Matúš Tunega)

Tagy: ,