ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 20492 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eddie Stoilow vystoupí v pražské Lucerně

0 jsk 22.11.2021

Pražská pop-rocková skupina Eddie Stoilow zahraje v pondělí 22. listopadu v pražském Lucerna Music Baru v novém složení. Zpívajícího frontmana Honzu Žampu na koncertu doprovodí bubeník Matěj Meier, baskytarista Jan Korba, pianista Jakub Selmeczi a kytarista Tibor Žida. Po jejich boku se v roli hosta objeví také herečka Jitka Čvančarová, která si se Žampou střihne duet. Fanoušci se ale dočkají i dalších překvapení.

V současnosti se kapela věnuje skládání nových songů, které má v plánu brzy představit fanouškům. „V brzké době vypustíme featuring tanečního typu s Dafonicem, který je výborný elektro producent i kamarád. Další bude popová věc s novým zvukem, postavená na písničce, která se dá zahrát u ohně. Těšíme se až to bude venku,“ říká nadšeně frontman Žampa.

Na pondělní koncert v Lucerně se celá kapela pečlivě připravuje už nějaký ten pátek. Nyní si ale na zkoušku kluci přizvali také herečku Jitku Čvančarovou, která si se Žampou zazpívá duet. „Na pondělí se strašně těšíme. Lucerna Music Bar je naše pražská modla. Vždy to tam má svoje typické kouzlo a energii. Navíc si s námi zazpívá i Jitka a chystáme i další hosty a překvapení,“ říká zpěvák.