ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13204 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eddie Stoilow v nové etapě

0 jsk 16.6.2021

Pop-rocková skupina Eddie Stoilow se po vynucené pauze znovu hlásí o pozornost. Zpívající frontman Honza Žampa si vybral nové spoluhráče, se kterými už zkouší na první společné koncerty a má v hlavě spoustu čerstvé muziky.  „Už se strašně těšíme, až se vám společně ukážeme na pódiu, bude to pořádná show. Předvedeme se vám v novém dynamickém kabátu a rozhodně nenecháme nikoho stát! Těšíme se!“ vzkazuje za celou kapelu Honza Žampa.

První koncert je zatím na programu v sobotu 24. července v Kostomlatech nad Labem, kde se jako speciální hosté objeví i Atmo Music a Jakub Děkan. Dále budou Eddie Stoillow vystupovat například i na Unicredit Bank gala na KVIFF 2021. Další vystoupení bude kapela průběžně zveřejňovat na svém Facebooku, kde se fanoušci budou pravidelně dozvídat i všechny zásadní novinky.

Eddie Stoilow vznikli v roce 2003. Zatím vydali čtyři studiová alba, poslední Jupiter vyšlo v roce 2016. Mezi jejich nejúspěšnější písničky patří hity Baby, Frozen a singl With You, se kterým se skupina v roce 2018 dostala až na úplný vrchol nejhranějších skladeb v českých rádiích. Výrazně na sebe kapela upozornila v roce 2012, kdy si s ní během fotbalového Eura v Polsku zahrál na bicí světoznámý brankář Petr Čech. Na koncert si odskočil mezi dvěma reprezentačními zápasy. Další vrchol přišel v roce 2019, kdy Eddie Stoilow předskakovali slavným The Rasmus na jejich evropském turné.