ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 8283 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eddie Stoilow točili klip s Bělorusem

0 Redakce 4.6.2010

Pražská popová  parta Eddie Stoilow nachystala videoklip ke svému aktuálnímu singlu Floating. Navíc se chystá coby předskupina na společné podzimní turné s Chinaski, o kterém jsme již na Play.cz informovali.

Eddie Stoilow se po delší době společného hraní rozhodli loni na podzim vydat první CD nazvané The Best Of. Hned první singl Hey You vzbudil velkou odezvu, a tak se formace rozhodla na jaře „vypustit“ do světa i skladbu Floating. Ta se během pár týdnů dostala na přední příčky hitparád (3. místo IFPI TOPcz).

Aktuálně se dočkala videoklipu, ve kterém výjimečně neúčinkuje honorární člen skupiny Bob Klepl. Klipu se ujal běloruský režisér Arťom Krukovič a aktuálně tak doplnil mezinárodní tým skupiny.

David Šmídt, klávesák Eddie Stoilow, k tomu říká: „Zní to trochu paradoxně, ale jak máme blízko k modernímu pojetí popu a jak ho známe spíše na západ od našich hranic, tak se na nás lepí famózní parta lidí z východu. Nejdříve to byl balkánský kosmonaut Eddie Stoilow, pak se stal členem kapely herec Bob Klepl, jenž má kořeny v Arménii, a teď jsme spolupracovali se skvělým běloruským režisérem.“

Klip měl premiéru 3. června.

tz