ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 19114 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ed Sheeran vydá novou písničku

0 jsk 14.6.2021

Zpěvák Ed Sheeran oznámil vydání nového singlu. Potvrdil tak spekulace, které se šířily internetem, když na sociálních sítích sdílel několik neurčitých příspěvků. Skladba Bad Habits vyjde 25. června a Sheeran ji představí i na vystoupení během fotbalového Eura.

„Několik posledních měsíců jsem strávil ve studiu a nemohu se dočkat chvíle, kdy si budete moci poslechnout Bad Habits,“ říká. „Vždy se snažím sebe a svou hudbu posouvat novým směrem. A doufám, že to bude slyšet i na novém singlu. Je skvělé být zpátky.“

Oznámení o novince doprovází vizuál skladby, v němž je Sheeran vyobrazen jako vampýr. Zároveň se zprávou se na několika místech Londýna včetně galerie Tate Modern objevily projekce Sheerana v kostýmu upíra.

Bad Habits je prvním sólovým singlem Eda Sheeran po letech. Krátce před Vánocemi sice zveřejnil píseň Afterglow, tu však odmítl označit za oficiální singl a mluvil o ní jako o symbolickém dárku svým fanouškům.

V den vydání Bad Habits vystoupí na stadionu svého oblíbeného fotbalového klubu Ipswich Town. Koncert, na který pozval fanoušky prostřednictvím videa se slavným anglickým záložníkem Davidem Beckhamem, bude přenášen zdarma na zpěvákově tiktokovém profilu.

Tagy: