ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 18044 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Ed Sheeran bude hrát na fotbalovém šampionátu

0 jsk 9.6.2021

Zpěvák Ed Sheeran uspořádá koncert v rámci fotbalového Eura. Informoval o tom ve společnosti slavného fotbalisty Davida Beckhama prostřednictvím sociálních sítích.

Koncert UEFA EURO 2020 se uskuteční 25. června na stadionu Ipswich Town a virtuálně bude zdarma k vidění exkluzivně na hudebníkově tiktokovém profilu @edsheeran. Sheeran ve videu, které sdílel na TikToku, doslova uvedl, že kromě populárních hitů poprvé zahraje i novou skladbu, což pochopitelně vyvolalo vlnu spekulací. Mluvil o předvánoční písničce Afterglow, nebo se fanoušci dočkají úplné novinky? Show se bude dvakrát reprízovat, k vidění bude ještě 26. června a také 9. července.

Připomeňme, že zpěvák loni v Anglii obdržel dvě speciální ocenění, obě se týkala britských hitparádových rekordů. V prvních deseti letech jedenadvacátého století strávil Sheeran dohromady 79 týdnů na prvním místě singlového či albového žebříčku, navíc hned s dvanácti projekty, což se nikomu jinému nepodařilo. Podle společnosti, která sleduje oficiální statistiky a zveřejňuje ostrovní Charts, tak je nejúspěšnějším interpretem dekády.

Tagy: