ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4857 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Eagles of Death Metal jsou v pořádku

0 jsk 16.11.2015

Členové americké rockové formace Eagles of Death Metal jsou po páteční střelbě v pařížském koncertním sále Bataclan v pořádku. Skupina tam měla v době koordinovaných teroristických útoků vystoupení. Tři teroristé ozbrojení automatickými zbraněmi tam postříleli několik desítek lidí.

Jak uvedla matka Jesseho Hughese, jednoho ze dvou hlavních členů kapely, jejímu synovi se podařilo z pódia odejít a neutrpěl žádné zranění. Je však velmi rozrušený a v šoku. Druhý ze spoluzakladatelů formace, Josh Homme, se pro jiné pracovní povinnosti v Paříži ani nenacházel. Podle slov mluvčí kapely Jennifer Ballantyne je kytarista a zpěvák Eden Galindo také v pořádku.

Francouzská skupina Red Lemons prostřednictvím sociální sítě Facebook informovala o tom, že všichni členové Eagles of Death Metal jsou i se snoubenkou Hughese naživu a úspěšně unikli z objektu. Eagles of Death Metal později také na své oficiální stránce na Facebooku napsali, že se stále snaží zajistit bezpečnost pro všechny členy skupiny a štábu. „Naše myšlenky jsou se všemi, kterých tato tragická událost zasáhla,“ dodali.