ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 4286 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dvanáctou řadu soutěže StarDance rozzáří tančící hvězdy

0 jsk 25.4.2023

Deset osobností, herci, olympijští medailisté, hudebníci, modelka i cukrář budou po osm měsíců čelit výzvě, které se postaví ve svých životech úplně poprvé.

Na parketu se v nové řadě StarDance představí herečky Ivana Chýlková a Darija Pavlovičová, zpěváci Tereza Mašková a Richard Krajčo, kajakář Vavřinec Hradilek, modelka Iva Kubelková, herec David Prachař, cukrář Josef Maršálek i manželská dvojice, sportovně a herec, Eva a Marek Adamczykovi.

Slavnostními večery i úskalími tanečního parketu diváky provedou Tereza Kostková a Marek Eben, pro kterého je moderování soutěže srdeční záležitostí, a to v pravém slova smyslu. „Je to pořad, který mám opravdu rád, ale taky je na infarkt,“ vysvětluje. Pro Terezu Kostkovou zase znamená kus života: „Pracovního i soukromého. Vše se v něm prolíná a odráží. Těhotenství, kojení, rozvod, svatba, zrání. Je to pro mne také zrcadlo proměn. Mé, kolegů, společnosti, televize, doby.“ Do boje o titul Krále a Královny tanečního parketu dvanácté řady StarDance, celosvětově oblíbeného formátu BBC, vyrazí taneční páry na obrazovce České televize druhou říjnovou sobotu.

Místo čtyř porotců tak bude výkony soutěžících nově posuzovat trojice osobností Tatiana Drexler, Richard Genzer a Zdeněk Chlopčík. Choreografický dohled nad soutěží bude mít, stejně jako v předchozí řadě, Marek Zelinka. Ten soutěž vyhrál v roce 2015 s Marií Doležalovou. Diváci letos nepřijdou ani o doprovod MoonDance Orchestra Martina Kumžáka.

Dvacet účastníků zatím netuší, v jaké dvojici na podzim vystoupí. S kým budou tvořit pár se totiž dozví až v průběhu června. Vše podstatné budou průběžně přinášet sociální sítě České televize.