ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 12779 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dua Lipa vydala třetí album

0 jsk 6.5.2024

Držitelka tří cen Grammy a sedmi Brit Award Dua Lipa v pátek vydala třetí album Radical Optimism. Obsahuje jedenáct písní včetně singlů Illusion, Training season a Houdini.

„Toto album jsem napsala během doby, kdy jsem byla sama. Vždy jsem přicházela do studia s nějakým vtipným příběhem, jenž mi dal inspiraci k nové písni. Je tam volnost a upřímnost, kterou jsem předtím neměla,“ řekla.

Na albu spolupracovala s producenty Caroline Ailin, Dannym L. Harlem, Tobiasem Jessem Jr. a Kevinem Parkerem z Tame Impala. „Všechny naše zkušenosti a přístup k práci se skvěle prolínaly jak po lidské stránce, tak hudebně. Byli jsme vůči sobě otevření a svobodně hovořili o svých zkušenostech,“ sdělila.

Dua Lipa popisuje Radical Optimism jako „psychedelický pop“. Album čerpá ze zkušeností a objevování sebe sama. „Čistá radost z jasnosti v situacích, kterým se dřív zdálo nemožné čelit. Tvrdá loučení a vratké začátky, které dříve ničily vaši duši, se stávají milníky, kdy volíte optimismus a v onom chaosu se učíte proplouvat s grácií,“ zafilosofovala.

Tagy: