ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 13311 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Drama Mléčné sklo s Martinem Dejdarem v Divadle Mana

0 jsk 5.1.2022

Světové premiéry napínavé hry Mléčné sklo v novém obsazení se konečně dočkají diváci v Divadle Mana v Praze. Dramatický příběh s kriminální zápletkou plný zvratů, ale i s dávkou humoru s Martinem Dejdarem v hlavní roli poprvé uvidí 4. února 2022.

Autorem je filmový scenárista Marek Epstein. V původní české hře o morálce současného světa se dále představí Máša Málková, Zbigniew Kalina, Vilém Udatný a Ondřej Černý. Mléčné sklo nastudoval zkušený režisér Ondřej Zajíc.

Na počátku je záhadná smrt. Bývalý detektiv Schwarz v podání Martina Dejdara hledá viníka a zamotává se při tom do sítě lží i polopravd. Nekonvenční policista se spletitým osudem je posedlý touhou najít pravdu v příběhu, který mu stále nedává smysl, navzdory policejně ověřeným faktům. Jde nemilosrdně za svým cílem. I s rizikem, že zničí sám sebe.

„Pointa celé hry bude pro diváka velkým překvapením. Je to velmi neobvyklý, nečekaný až drastický příběh, ale s určitou dávkou humoru. Což je myslím dost podstatné,“ zdůrazňuje Dejdar.

(foto: Alena Hrbková)