ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6014 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Drama Bez vědomí uvedou na festivalu v Torontu

0 jsk 19.8.2019

České špionážní drama Bez vědomí z produkce HBO Europe bude uvedeno v mezinárodní premiéře na 44. Mezinárodním filmovém festivalu v Torontu, který se bude konat od 5. do 15. září. První dvě epizody budou uvedeny v sekci Primetime.

Šestidílné špionážní drama režiséra Ivana Zachariáše (Pustina) se odehrává v Československu a Londýně v osmdesátých letech. Drama je natočené podle scénáře debutujícího Ondřeje Gabriela. V hlavní roli se představí Tatiana Pauhofová (Hořící keř), v mezinárodním obsazení se představí Hattie Morahan (Kráska a zvíře) a David Nykl (Hvězdná brána), z českých a slovenských herců pak Martin Myšička, Martin Hofmann, Jan Vlasák, Kristýna Podzimková, Lenka Vlasáková, Petr Lněnička a Martin Huba.

Marie (Pauhofová) a její manžel, disident Viktor (Myšička), opustili komunistické Československo před dvanácti lety. Nyní se píše rok 1989, změna visí ve vzduchu, pár využívá amnestie a vrací se do rodné země. Ale hned po jejich příjezdu se stane něco nečekaného a Marie se ocitne v nemocnici, v bez vědomí. Když se probere, zjistí, že její manžel zmizel. Zdá se, že nikdo o něm nic neví. V zemi, která Viktora stále považuje za nepřítele, v zemi, které Marie již dávno nerozumí, a která nerozumí jí, je vystavena největší životní výzvě.

Tagy: