quanox gotas cada cuanto se toma ivomec d ovin ivermectina en veterinaria can ivermectin injection be given orally ivermectina para prevenir ivermectin dosage in humans
ahead – 1220×100, 1200×100, 320×50
ahead – merici 1220×200

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6638 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dorota Barová vydává druhé album

0 jsk 22.10.2021

V pátek 22. října vychází druhé sólové album zpěvačky a violoncellistky Doroty Barové. Album s názvem Dotyk přichází tři roky po debutu Iluzja, který byl oceněný Andělem za jazzové album roku 2018. Na albu Dotyk přináší Barová kolekci nových autorských písní a textů, které nahrála v triu s kytaristou Miroslavem Chyškou (Illustratosphere, J.A.R., Die El.Eleffant!?) a baskytaristou Milošem Klápštěm (Aneta Langerová, MarZ, Tryptych, Janoušek-Wroblewski Quartet, Beata Hlavenková).

Celé album je nazpívané v polštině, a kromě Barové vlastních textů obsahuje také zhudebněnou báseň polského básníka Krzysztofa Kamila Baczyńského a jeden text od polské autorky a novinářky Teresy Drozda. Svou intimní náladou a rafinovanou jednoduchostí Dotyk volně navazuje na předchozí Iluzju.

„Album Dotyk je o setkáních a momentech, krátkých a zdánlivě nepatrných, které ale v konečném důsledku umí vyvolat bouři a velké změny v životě. Je o hledání smíření nejen se sebou samým. Je nejen o lásce. Píseň je o křehkosti a síle dotyku,“ říká o albu jeho autorka.

(foto: Helena Kadlčíková)

Tagged with: ,

Komentáře