ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 29270 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Dolls in the Factory s upírským videoklipem Stop for a Minute

0 jsk 3.2.2021

Poprocková kapela Dolls in the Factory se po delší odmlce vrací s videoklipem. Jeho děj přenese do malebného prostředí empírového zámku Kačina. Tam se odehrává netradiční příběh o komplikované lásce, která bude stát život. Stop for a Minute je prvním zveřejněným singlem z chystaného EP Phoenix.

Skladba Stop for a Minute je osobní zpovědí zamilovaného člověka, je plná metafor a asociací. „Nechceme podrobně popisovat, o čem píseň je, budeme rádi, když si v ní každý najde to své,“ sděluje Martin Velička, který v kapele hraje na baskytaru, píše texty a produkuje skladby.

Režie klipu se ujal Ondřej Urbanec. V příběhu pracoval s lehkým barokním šmrncem a pro dějovou linku zároveň použil metaforicky zastavení času. Natáčení probíhalo na zámku Kačina u Kutné Hory a v jeho okolí. „Byla to jednodenní intenzivní mise, natáčeli jsme od brzkého rána do pozdního večera. Režisér Ondra měl všechno skvěle připravené, a tak nás systematicky mořil až do úplného zbytku našich sil,“ vzpomínají se smíchem Dolls in the Factory. „Zároveň to byla jedna velká jízda a zábava!“

Koncem února kapela plánuje vydání zmiňovaného EP Phoenix a v dubnu další videoklip k jedné z jeho písní. Do konce roku by ráda vydala ještě plnohodnotné album, na kterém teď pracuje. Jakmile to vládní nařízení dovolí, bude zase koncertovat.