ahead – 1200×100

PLAY.CZ

Právě poslouchá celkem 6116 posluchačů.

Seznam rádií

Seznam stylů

Seznam krajů

Doga vyjede v březnu na turné

0 jsk 9.1.2020

Kapela Doga zahájí dvaatřicátou koncertní sezónu Best of Rock ride tour 2020. Kapela vedená zpěvákem a kytaristou Izzim na něm doveze show plnou největších hitů historie do devíti českých měst a obcí. Fanoušky čeká vylepšená velká scéna, efekty, sníh, lasery a aktuální singlový hit Zas ty a já.

Kapela se v loňském roce těšila neutuchajícímu zájmu fanoušků napříč celou republikou a odehrála celkem 72 koncertů. V listopadu si nadělila zbrusu nový výběr největších pecek včetně jedné novinky. Album pokřtila společně se zpěvačkou Tanjou během vánočních svátků, a to v rámci speciálních koncertů v Karviné a Jablunkově.

V březnu vyrazí s náloží největší hitů na turné. „Chceme si to s fanoušky hlavně co nejvíc užít. Každý z koncertů bude smršť našich největších pecek, které doplníme o řadu světelných, kouřových a jiných efektů. Na pódium vrátíme i motorku, kterou jsme už kdysi na koncertech měli. Protože se ale naše nové best of jmenuje Rock Ride a vyjadřuje i jakousi symbiózu hudby a motorek, tak se zařazení mašiny do scény nabízelo. A konečně máme i novou motorkářskou hymnu, takže se to teď všechno dokonale sešlo,“ řekl Izzi.

Tagy: ,